z domácích kurtů ze světových kurtů reprezentace přečetli jsme zeptali jsme se z historie komentáře úvodní stránka

Přečetli jsme

10.06.2009 Jestli je tohle krize českého tenisu, tak ať trvá, přeje si Kaderka
Moravský týden si patřičně užíval prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka. Pravidelně pendloval mezi Brnem a Prostějovem, kde se hrál ženský turnaj ITF a mužský UniCredit Czech Open. A v sobotu předával cenu pro vítěze Janu Hájkovi, který vyhrál největší tenisový podnik v České republice.

15.04.2009  Jak věří našim týmům světoví tenisoví fanoušci?
Na konci dubna hraje naše fedcupová reprezentace proti Americe, Italky nastoupí s obhájkyněmi titulu týmem Ruska. Který z těchto čtyř týmů má podle tipujících největší šanci vyhrát Fed Cup? Skoro čtyři tisíce fanoušků určilo následující pořadí – Rusko 66%, Česká republika 13%, USA 12 % a Itálii věří jen devět procent fanoušků.
04.01.2015 | 13:07 Češi na Hopman Cupu porazili Kanadu
Čeští tenisté vyhráli v úvodním zápase Hopman Cupu v Perthu nad Kanadou 2:1. Vstup do nové sezóny se povedl Lucii Šafářové, která porazila favorizovanou Bouchardovou 6:0 a 6:4. Adam Pavlásek sice dvouhru s Pospisilem prohrál 6:7, 2:6, ale v rozhodující čtyřhře český pár přidal vítězný bod po výsledku 6:4 a 6:2.
31.12.2014 | 14:45 Štěpánek kvůli zranění vynechá Australian Open i Hopmanův pohár
Radek Štěpánek se kvůli zraněné pravé noze v lednu nezúčastní tenisového Australian Open. Vynechá i Hopmanův pohár, na němž ho nahradí Adam Pavlásek.
31.12.2014 | 14:43 Sportovci roku jsou Williamsová a Neuer
Za nejlepší sportovce roku zvolili členové Mezinárodní asociace sportovních novinářů AIPS americkou tenistku Serenu Williamsovou a německého fotbalistu Manuela Neuera.

Rozhodující momenty finále Fed Cupu 2014.

Získá některý z českých tenistů či tenistek v letošním roce grandlsamový titul?